Sanktuarium Św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim

w Tomaszowie Mazowieckim

OVERVIEW

The web site parafia-antoniego.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have analyzed twenty pages inside the website parafia-antoniego.pl and found five websites interfacing with parafia-antoniego.pl. There is one social web sites retained by this website.

PARAFIA-ANTONIEGO.PL TRAFFIC

The web site parafia-antoniego.pl is seeing a fluctuation levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for parafia-antoniego.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-antoniego.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-antoniego.pl

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim. Czy powstaną Dziecięce Kółka różańcowe? Terminy Pierwszej Komunii Świętej w 2018 i 2019 roku. Czy powstaną Dziecięce Kółka różańcowe? Terminy Pierwszej Komunii Świętej w 2018 i 2019 roku. Stronę najlepiej przeglądać przy użyciu Firefox, Chrome, Opera, Safari lub Internet Explorer 8.

Mr SCOTT jedzie do. -

Blog ma na celu popularyzowanie rowerowych wycieczek po Łodzi, regionie łódzkim i okolicach. Znajdziesz tu opis trasy, zdjęcia miejsc, ludzi i zdarzeń oraz krótkie filmy. Jest gotowa dokumentacja z WYCIECZKI Nr 618.

Strona główna

Parafia Świętej Trójcy w Gałkowie. Parafia Miłosierdzia Bożego w Justynowie. Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Kaletniku. Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Koluszkach. Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Koluszkach. Parafia Matki Boskiej Różańcowej w Łaznowie. Parafia MB Różańcowej w Nowych Chrustach. Parafia Świętej Rodziny w Rokicinach Kolonii.

Dom Miłosierdzia

Prowadzimy modlitwę uwolnienia według modelu 5 kluczy. Jest to modlitwa dla osób, które widzą, że utraciły wolność w pewnych dziedzinach życia i pragną ją odzyskać. Brak wolności może się przejawiać nieumiejętnością wchodzenia w relacje, życiem w lęku, brakiem poczucia bezpieczeństwa itd.

Parafia NMP Królowej Polski w Tomaszowie Maz.

POSTAWY I GESTY W LITURGII. Dzisiaj jest poniedziałek 17 sierpnia 2015 r. LITURGIA NA - PONIEDZIAŁEK 17 sierpnia 2015 r. W poniedziałek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz.

WHAT DOES PARAFIA-ANTONIEGO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-antoniego.pl Mobile Screenshot of parafia-antoniego.pl Tablet Screenshot of parafia-antoniego.pl

PARAFIA-ANTONIEGO.PL SERVER

Our parsers diagnosed that a lone page on parafia-antoniego.pl took one thousand one hundred and twenty-five milliseconds to come up. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so we consider this site not secure.
77.79.251.36

We revealed that this domain is employing the Apache/2 server.

Sanktuarium Św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim

w Tomaszowie Mazowieckim

PARSED CONTENT

The web site has the following on the web page, "Ks prałat dr Edward Wieczorek." We noticed that the web page also said " Koncert kolęd w wykonaniu Magdy Anioł." It also said " Msza Świeta rozpoczynająca Rok Jubileuszowy naszej parafii. Michał finalistą etapu ogólnopolskiego Olimpiady Teologii Katolickiej. Niedziela Palmowa 25 marca 2018 r. Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień. Przeżyjmy go jako ludzie wierzący godnie i po chrześcijańsku. Niech trzy święte dni Wielki Czwar."

ANALYZE SIMILAR WEB SITES

Polska Parafia Chrystusa Króla w Londynie Balham

Tel 020 8672 5070, 020 8767 0358. Przytowania do I Komunii Świętej. Zgłoszenie do parafii i aktualizacja danych. Cotygodniowa informacja z życia parafii.

Parafia p. w. św. Bartłomieja w Tucholi Parafia p. w. św. Bartłomieja w Tucholi

Oraz po południu od godz. We wtorki po południu Biuro jest nieczynne. W Soboty oraz w I Piątki miesiąca. Święty Janie Pawle, z okna niebieskiego udziel nam twojego błogosławieństwa! Błogosław rodziny, błogosław każdej rodzinie! .

Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów - Michalici na Bemowie

List Pasterski Episkopatu Polski na Niedzielę Miłosierdzia 2018. DUCH ŚWIĘTY PRZYNAGLA NAS List Pasterski Episkopatu Polski na Niedzielę Miłosierdzia 2018 Umiłowani w Panu Siostry i Bracia! Wraz z całą wspólnotą Kościoła łączymy się w radości podniosłego śpiewu Alleluja, który rozbrzmiewa od Wigilii Paschalnej. Co, gdzie, kiedy.

Parafia p.w. NMP Matki Kościoła

i opiekę MB dla Krzysztofa w 8 r. 30 O łaskę wiary i świętość dla dzieci 11. 30 Stefan Stasiuk oraz Helena, Piotr, Wacław i Zofia 18. III Gimnazjum, którzy w tym roku szkolnym przystąpią do Sakramentu Bierzmowania uczestniczą w spotkaniach .

Strona główna

Dekanat jedliński, diecezja radomska. Prawdopodobnie pierwotny kościół drewniany z początków istnienia parafii przetrwał do 2 poł. wtedy był już w złym stanie.